Przekonaj się jak smaczny może być każdy dzień!

zamów dietę

Ty masz pytania, my odpowiedzi!

Diety

Wybierając dietę uwzględnij takie czynniki jak: płeć, wiek, wzrost, obecna masa ciała, aktywność fizyczna, rodzaj wykonywanej pracy oraz cel, jaki chcesz osiągnąć.

W naszych jadłospisach nie ma diet o skrajnie niskiej podaży kalorii – wynika to z tego, że stawiamy nie tylko na jakość naszych posiłków, ale także na poziom naszych usług. Chcemy, aby nasze posiłki dostarczały Ci odpowiedniej ilości energii, makroskładników oraz witamin, zgodnie z założeniami prawidłowo zbilansowanej diety i wiedzy opartej na badaniach naukowych. Dobierając dietę pamiętaj o tym, że nie zawsze najmniejsza kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia!

Masz problem z podjęciem decyzji?
Chcesz dowiedzieć się więcej, żeby dobrze wybrać?

Możesz bezpłatnie skonsultować się z naszą dietetyczką – 798 970 878!

Czy słyszałeś o PPM, czyli podstawowej przemianie materii? Jest to ilość energii, która jest zużywana na podstawowe procesy życiowe (np. oddychanie, pracę serca, krążenie krwi itp.) w warunkach spokoju fizycznego i psychicznego na czczo. Jest zależna od wielu czynników, m.in. wieku, płci, stanu fizjologicznego itp. Całkowitą ilość energii, którą powinieneś spożywać wylicza się na podstawie PPM oraz współczynnika aktywności fizycznej. Dieta 1000 kcal nie zapewni Ci zdrowej redukcji ciała oraz nie pokryje zapotrzebowania na energię, makro i mikroskładniki. Stosowanie takich diet może powodować poważne problemy zdrowotne m.in. rozregulowanie gospodarki hormonalnej, niepohamowane uczucie głodu (związane z zaburzeniami wydzielania leptyny – hormonu sytości), spowolnienie metabolizmu, utratę masy mięśniowej czy niedobory pokarmowe (prowadzące do np. anemii).

Wiemy, że lepiej wolniej ale zdrowo i bez efektu jojo! Naszą misją jest przekonanie Cię do zmiany myślenia: żeby schudnąć – TRZEBA JEŚĆ!

Istnieje możliwość wykluczenia danych produktów z diety! Jeżeli wykluczeń jest na tyle dużo, że nie wystarczy standardowa modyfikacja wariantu diety – stworzymy dla Ciebie dietę indywidualną. Koszt jest ustalany telefonicznie lub mailowo.

Wymiany posiłków możliwe są do godziny 23:00 dnia poprzedzającego przygotowywanie pakietu, np. dietę środową można modyfikować do godziny 23:00 w poniedziałek. Wymiana możliwa jest pomiędzy wszystkimi dietami, z wykluczeniem: ketogenicznej, low carb, domowej. Diety zostały wykluczone ze względu na niestandardowe ilości posiłków.

Koszt wymiany posiłku wynosi jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Wymiana posiłków.

W celu dobrania odpowiedniej diety i kaloryczności można skontaktować się telefonicznie z naszą dietetyczką, która doradzi najlepszy wariant.

Przy każdej diecie możesz modyfikować ilość posiłków, które będą dla Ciebie przygotowywane. Nie masz czasu na 5 dań? Zrezygnuj z podwieczorka.

Przy składaniu zamówienia pojawia się opcja wyłączenia danego posiłku, z przeliczeniem kaloryczności. Np. zamawiasz wariant fit woman 2000 kcal, ale nie bierzesz obiadu – kaloryczność wynosić będzie wtedy ok. 1500 kcal.

Korzystamy wyłącznie ze składników od sprawdzonych dostawców. W naszej kuchni nie używamy glutaminianu, wzmacniaczy smaku, barwników, spulchniaczy, karagenu oraz mleka UHT. W menu znajdziesz za to ekologiczne mąki i kasze prosto z młyna oraz najwyższej jakości produkty nabiałowe. Nie korzystamy z żywności przetworzonej – konfitury, pasztety, ciasta i bułeczki przygotowywane są przez naszych kucharzy.

Dostawy i zamówienia

Dostawy są realizowane w godzinach od 18 do max. 7 rano. Czas doręczenia paczki jest uwarunkowany ekonomicznością trasy, ilością doręczanych paczek w danym dniu oraz kolejnością doręczenia diet, układaną przez firmę transportową. Możemy ustalić przypuszczalny przedział czasowy doręczenia paczki pod danym adresem, ale z zastrzeżeniem możliwości zmian.

Prosimy o kontakt w tej sprawie z biurem obsługi klienta z poziomu panelu klienta lub telefonicznie – 739 975 943.

Odbiór osobisty jest możliwy w naszym drugim lokalu – WABI SABI SUSHI
w Dąbrowie Górniczej, ul. Kościuszki 9!

Pamiętaj, że z odbiorem osobistym oszczędzasz 5%!

Paczki możesz odebrać w dniu dostawy, w godzinach:
Pon                    20-21
Wt – Czw     20-22
Pt                        20-23
Nd                      20-22

Tak, catering na sobotę i niedzielę dostarczany jest w piątek, w godzinach wieczornych.

Zamówienie musi być złożone i opłacone do godz. 23:00 dnia poprzedzającego dostawę.

Miejsce dostawy można zmienić za pomocą swojego panelu klienta, wysyłając maila na adres zamowienia@localnycatering.pl lub dzwoniąc na numer
739 975 943.

Dostawa jest bezpłatna w naszej podstawowej strefie (większość miast do 40 km od Dąbrowy Górniczej). W przypadku zamówienia do miast znajdujących się poza strefą podstawową (Bielsko-Biała i okolice, Chrzanów, Chudów, Czechowice Dziedzice, Koziegłowy, Łazy, Rybarzowice, Zawiercie), dopłata zostanie naliczona automatycznie podczas procesu zamówienia.

Dostarczamy w rejonie 40 km od Dąbrowy Górniczej! Aktualnie nasza strefa obejmuje również: Bielsko-Białą, Chrzanów, Chudów, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Goczałkowice-Zdrój, Knurów, Koziegłowy oraz Rybarzowice.

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta pod numerem
739 975 943.

W zamówienia można wprowadzić zmiany dotyczące adresu dostaw, dni dostaw lub samej diety i jej kaloryczności.

Zmiany w zamówieniu można wprowadzić w dniu poprzedzającym dostawę.

Prosimy o podanie kodu klatki i numeru mieszkania. Kurier może dostarczyć catering bezpośrednio pod Państwa drzwi.

Tak, dni dostaw można dowolnie modyfikować. Niewykorzystane dni automatycznie przechodzą na koniec trwającego zamówienia.

Pozostałe

Menu jest dostępne na naszej stronie: Jadłospis

Oczywiście można skontaktować się z dietetykiem pisząc wiadomość na fb, na naszego maila kontakt@localnycatering.pl lub dzwoniąc na numer 798 970 878.

Posiłki można podgrzewać w mikrofalówce zrywając folię lub ją nakłuwając, w piekarniku lub na patelni.

Tak, dostępny jest 3 dniowy pakiet testowy. W tym przypadku każda dieta i każdy jej wariant jest 17 zł tańszy niż normalne stałe ceny.

Tak, można zgłosić taką prośbę do naszego biura obsługi, które przygotuje voucher upominkowy.

Spełniamy wszelkie normy higieniczno-sanitarne, każdy pracowników jest zobowiązany do noszenia stroju ochronnego, jednorazowych czepków, maseczek i rękawiczek. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, powierzchnie produkcyjne są dezynfekowane ze zwiększoną częstotliwością, a na teren produkcji nie mają wstępu żadne osoby, poza pracownikami. Również nasi dostawcy przestrzegają zaleceń GIS oraz norm higienicznych.