Przekonaj się jak smaczny może być każdy dzień!

zamów dietę

Naszą misją jest smacznie wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie!

Wspólnie chcemy pokazać Wam, że zdrowa dieta
może być smaczna i różnorodna.

Jesteśmy zespołem skupionym na zapewnieniu naszym klientom zdrowych i apetycznych posiłków.

Współpracujemy z doświadczoną dietetyczką i szefową kuchni, dzięki czemu masz pewność, że posiłki wychodzące spod naszej ręki będą pełnowartościowe i odpowiednio zbilansowane. Czy dieta stanie się nudna? Nic bardziej mylnego!

W Localnym Cateringu kierujemy się smakiem i wykorzystujemy naszą kreatywność aby dostarczać Ci nowych, niezapomnianych wrażeń smakowych każdego dnia!
Wspieramy Twój zdrowy tryb życia dostarczając wartości odżywczych dopasowanych do Twojego celu dietetycznego.
Przekonasz się, że można jeść smacznie i zdrowo – bez poczucia nudy.

Zdrowa dieta to nie tylko zrzucanie zbędnych kilogramów, to podstawa dobrego samopoczucia, a także źródło energii na cały dzień.

Odpowiednio dobrana będzie mieć realny wpływ na wygląd Twojej skóry, funkcjonowanie organizmu, a nawet może wspomóc organizm w walce z chorobami. W naszych jadłospisach nie ma więc diet o skrajnie niskiej podaży kalorii – stawiamy nie tylko na jakość naszych posiłków, ale także na wysoki standard naszych usług. Chcemy, aby posiłki dostarczały Ci odpowiedniej ilości energii, makroskładników oraz witamin zgodnie z założeniami prawidłowo zbilansowanej diety i wiedzy opartej na badaniach naukowych.

Zamawiając dietę w Localnym Cateringu masz pewność, że wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego nie używamy zbędnych wypełniaczy ani gotowej, przetworzonej żywności! Konfitury, pasztety, ciasta i inne przetwory przygotowujemy samodzielnie! Dzięki współpracy z lokalnymi producentami korzystamy przede wszystkim z sezonowych warzyw i owoców. Daje nam to gwarancję najwyższej jakości, którą przekładamy na zadowolenie naszych klientów.

Swoje działania prowadzimy z myślą „nie ilość, a jakość” – dlatego jesteśmy cateringiem, który działa w racjonalnej strefie dostaw.

Nasze posiłki przewożone są przez okolicznych dostawców, dzięki czemu docierają do Ciebie szybko i świeżo, nie spędzając w transporcie wielu godzin.

Dzięki naszym wyborom spełniamy założenia celów zrównoważonego rozwoju

Działania w dziedzinie klimatu

Współpracując z lokalnymi dostawcami, w naszej kuchni wykorzystujemy przede wszystkim sezonowe owoce i warzywa. Co więcej, świadomie działamy w ograniczonej strefie dostaw, wspierając lokalne marki przewożące żywność – ma to znaczny wpływ na ograniczenie śladu węglowego.

Dobre zdrowie i jakość życia

Wybór lokalnych dostawców zapewnia nam wysoką jakość składników, co przekłada się na zdrowe i smaczne posiłki. Odpowiednio dobrana dieta zmniejsza ryzyko pojawiania się chorób, a także może wspomóc walkę z już istniejącymi.

Dlaczego my? To proste!

Współpraca z lokalnymi dostawcami żywności
Restauracyjna jakość w pudełkach
Odpowiednio skomponowane i zbilansowane posiłki
Duża różnorodność dań
Darmowa porada dietetyka
Oszczędność czasu